Justin Bieber’ın Psikolojisi Bozukmuş!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü genç yıldız Justin Bieber’ın, aylarca önceden planlanan hayran buluşmalarını psikolojik sebeplerden iptal etti. Çocuk yaşta girdiği müzik piyasasında sevgiden de, nefretten de payına düşeni fazlasıyla alan  Justin Bieber, bütün bu aşk-nefret ilişkisine artık dayanamıyor. Aylar öncesinden planlanan hayranlarla buluşma etkinliklerini tek tek iptal eden Bieber, önceki gün yaptığı açıklamada, “Hayranlarımla buluşamayacağım. Bunu yapmak […]

Dünyaca ünlü genç yıldız Justin Bieber’ın, aylarca önceden planlanan hayran buluşmalarını psikolojik sebeplerden iptal etti.

Çocuk yaşta girdiği müzik piyasasında sevgiden de, nefretten de payına düşeni fazlasıyla alan  Justin Bieber, bütün bu aşk-nefret ilişkisine artık dayanamıyor. Aylar öncesinden planlanan hayranlarla buluşma etkinliklerini tek tek iptal eden Bieber, önceki gün yaptığı açıklamada, “Hayranlarımla buluşamayacağım. Bunu yapmak için, zihnen ve duygusal olarak çok yorgunum.” dedi.

56f29c9d67b0a956f8cd8dd7

Justin Bieber, gelecek günlerde gerçekleşmesi planlanan ‘hayranlarla buluşma’günlerini, ‘zihnen ve duygusal olarak çok yorgun olduğu’ gerekçesiyle iptal etti. Halbuki sanatçının hayranları onunla yüz yüze gelebilmek için 2 bin dolara kadar ücret ödemişlerdi. Bu yüklü miktarı gözden çıkaranlar, Justin Bieber’ın dün Instagram hesabından yaptığı açıklama sonrasında büyük hayalkırıklığı yaşadılar.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir