Weeknd Rihanna ile Tura Çıkacak!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

The Weeknd Rihanna’nın ANTI albümünün dünya turnesinde destek vereceği açıklandı. Son zamanlardaki sıkça dedikodusu olan Rihanna ile Drake arasında soğuk rüzgarlar mı esiyor soruları sorulmaya başladı. Work parçasıyla harikalar yaratan ikilinin neden aralarında sorun çıktığını iki tarafta açıklamadı. En son Rihanna cephesinden bir hamle geldi.Drake’in yerine Oscarı kazanan genç şarkıcının eşlik edeceği söylendi. Amerikan magazin […]

The Weeknd Rihanna’nın ANTI albümünün dünya turnesinde destek vereceği açıklandı.

weeknd-main

Son zamanlardaki sıkça dedikodusu olan Rihanna ile Drake arasında soğuk rüzgarlar mı esiyor soruları sorulmaya başladı. Work parçasıyla harikalar yaratan ikilinin neden aralarında sorun çıktığını iki tarafta açıklamadı.

En son Rihanna cephesinden bir hamle geldi.Drake’in yerine Oscarı kazanan genç şarkıcının eşlik edeceği söylendi.

Amerikan magazin haberlerine göre gelecek projelerle bazı öngörülemeyen değişiklikler nedeniyle Rihanna’ya eşlik edeceği söylendi.Drake tarafından bu olaya henüz bir cevap gelmedi.

bella-hadid-the-weeknd

Rihanna’nın Drake ile yaptığı dansın aynısını yapması için endişelenen The Weeknd’in sevgilisi ile aralarının açıldığı duyumları alındı.Twitter’da ise sevgilisine ”Benim işim seni ikna etmek değil benim işim müzik” dedi.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir