Mart 28, 2016

Mert Alaş Miley Cyrus ile yine dudak dudağa

Mert Alaş Miley Cyrus ile yine dudak dudağa. Çalıştığı ünlü isimlerle verdiği partiler ve çekildiği fotoğraflarla gündemi sallayan Ünlü Türk Fotoğrafçı Mert Alaş, Yine Miley Cyrus ile dudak dudağa bir pozu, instagram hesabından paylaştı. Daha önce de Miley Cyrus üle samim pozları yayınlanan ünlü fotoğrafçı, bunu alışkanlık haline getirmişe benziyor.   Mert Alaş Kimdir? 1972 […]

Mert Alaş Miley Cyrus ile yine dudak dudağa. Çalıştığı ünlü isimlerle verdiği partiler ve çekildiği fotoğraflarla gündemi sallayan Ünlü Türk Fotoğrafçı Mert Alaş, Yine Miley Cyrus ile dudak dudağa bir pozu, instagram hesabından paylaştı. Daha önce de Miley Cyrus üle samim pozları yayınlanan ünlü fotoğrafçı, bunu alışkanlık haline getirmişe benziyor.

 

Mert Alaş Kimdir?

1972 Ankara doğumlu, Londra’da yaşıyor. Ortağı Marcus Pigott’la birlikte dünyanın en iyi fotoğrafçıları arasındalar. Alaş, 1993’te Londra’ya taşındı. 1994’te Marcus Pigott’la tanıştı ve birlikte çalışmaya başladılar. İlk çekimlerini Dazed&Confused’a yapan ikili bugün dünyanın en önemli fotoğraf ajanslarından Art Partner tarafından temsil ediliyor. Madonna’dan Lady Gaga’ya, Kate Moss’tan Daria Werbowy’a çalışmadıkları ünlü, imza atmadıkları prestijli dergi ve kampanya yok. Vogue Türkiye’nin de birinci yıldönümündeGisele Bündchen, ikinci yıldönümünde ise Angelina Jolie ile kapak çekimi gerçekleştirdiler. Halihazırda tüm niş dergiler, onların sanatsal denemelerine yer vermek için hep istekliler.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir