Modeller Gökdelenlere Çıkıp Poz Verdi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Gökdelenlerin çatısına çıkıp ölümün nefesini hissederek selfie çekenleri çoktandır biliyoruz. Fotoğrafçı Mar Shirasuna bunu bir adım daha ileri götürerek modellerini ABD’nin New York kentindeki en yüksek binalara çıkarıyor ve kelimenin tam anlamıyla “uçurumun kıyısında” görüntülüyor. Foto Galeri İçin Tıklayın!     Japon fotoğrafçı Mar Shirasuna, gökdelen çatılarında çekilen selfie pozlarına farklı bir bakış açısı getirmek […]

Gökdelenlerin çatısına çıkıp ölümün nefesini hissederek selfie çekenleri çoktandır biliyoruz. Fotoğrafçı Mar Shirasuna bunu bir adım daha ileri götürerek modellerini ABD’nin New York kentindeki en yüksek binalara çıkarıyor ve kelimenin tam anlamıyla “uçurumun kıyısında” görüntülüyor.

Foto Galeri İçin Tıklayın!

 

 

Japon fotoğrafçı Mar Shirasuna, gökdelen çatılarında çekilen selfie pozlarına farklı bir bakış açısı getirmek amacıyla başlattığı bu serisi kapsamında üç yılda 150’den fazla fotoğraf çekti.

Shirasuna, “Bu şehri görüntülemenin farklı bir yolunu bulabilir miyim” diye düşünmüş ve sonunda da bu tür çekimler yapmaya karar vermiş.

Güzellik ve New York adlı seri de böylece ortaya çıkmış.Mar Shirasuna’nın amacı fotoğraflarını olabildiğince güzel, farklı ve yaratıcı hale getirmek olduğunu söylüyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir