Selena Gomez Zayn Hakkında Konuştu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Selena Gomez Zayn’ın çıkardığı ilk solo albümü olan Mind Of Mine albümü heyecanlandırmışa benziyor! Radyoya konuk olan Gomez genç şarkıcı için bu yorumları yaptı: Bende dinlediğimde sizin kadar heyecanlanıyorum. Açıkçası ilk single çıktığında çok şaşırmış ve beğenmiştim yine aynı şekilde diğer şarkıları da sevdim. Sanırım Zayn’ın yeni havasının gidişatı epey zekice olacak… Gomez ayrıca geçtiğimiz yaz Zayn’ın kendi […]

Selena Gomez Zayn’ın çıkardığı ilk solo albümü olan Mind Of Mine albümü heyecanlandırmışa benziyor! Radyoya konuk olan Gomez genç şarkıcı için bu yorumları yaptı:

selena gomez

Bende dinlediğimde sizin kadar heyecanlanıyorum. Açıkçası ilk single çıktığında çok şaşırmış ve beğenmiştim yine aynı şekilde diğer şarkıları da sevdim. Sanırım Zayn’ın yeni havasının gidişatı epey zekice olacak…

Gomez ayrıca geçtiğimiz yaz Zayn’ın kendi yolunu çizmeye başlayınca Key 103’e de düşüncelerini belirtmişti:

Zayn’ı tanırım eğer bir şeyi istiyorsa bunu yapabileceğini bilir.Şu sıralar ne yaptığını bilmiyorum ama onun için ayrılmak ve nihayet ne istediğine karar vermek çok heyecanlandırıcı olmalı. Onu severim, o harika biridir.

Kimbilir belkide ilerde birlikte bir albüm çıkarırlar…

1 yorum yapıldı “1”

  1. FlowerMoon dedi ki:

    Sizin ikinizide çoook seviýorum. Keşge ikinizde segililerinizden aýrilip ikiniz sevgili olsaniz evlenseniz çocuklariniz olsa birlikde şarkilar ýapsaniz!!! Haýali bile güzel. Zayn sana çoook başarilar diliýorum. Ýeni albüminde benim favorim “PİLLOWTALK”. Seni her zaman sevicem 🙂 (: FM.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir