Kanye West ”O Sürtüğü Ben Ünlü Ettim”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kanye West, The Life of Pablo isimli albümünden itibaren artık her şeyini online müzik platformu Tidal’da yayımlayacağını duyurmuştu. Ancak rap yıldızı bu kararından 180 derece dönerek albümdeki Rihanna düeti Famous‘ı Apple Music ve Spotify’da paylaştı. Famous Parçasını Buradan Dinleyebilirsiniz! West’in son albümünden en çok ses getiren şarkılardan biri olan Famous, Taylor Swift‘e ağır göndermeler içeriyor. […]

Kanye West, The Life of Pablo isimli albümünden itibaren artık her şeyini online müzik platformu Tidal’da yayımlayacağını duyurmuştu. Ancak rap yıldızı bu kararından 180 derece dönerek albümdeki Rihanna düeti Famous‘ı Apple Music ve Spotify’da paylaştı.

Famous Parçasını Buradan Dinleyebilirsiniz!

kanye

West’in son albümünden en çok ses getiren şarkılardan biri olan Famous, Taylor Swift‘e ağır göndermeler içeriyor. Hip hop ikonu şarkıda Swift için defalarca “O sürtüğü ben ünlü ettim” diyor.

Hiçbir açıklama yapmadan şarkısını rakip kanallarda yayımlamayı tercih eden West, geçtiğimiz günlerde de Ultralight Prayer isimli parçayı SoundCloud’da paylaşmıştı. Hayranları, West’in bu sürprizini Paskalya Bayramı’na borçluydu.

Screen Shot 2016-03-30 at 12.04.48 PM

Şimdi gözler ise Taylor Swift’e çevrilmiş durumda.Düetten dolayı hayranları Taylor ile Rihanna’nın da arasının açılacağı görüşünde birleşti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir