Kesha Bikinisiyle Poz Verdi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Pop yıldızı Kesha vücuduyla ilgili eleştirileri umursamadığını herkese duyurdu. Kesha şu anda oldukça zor günler geçiriyor. 29 yaşındaki müzisyen, plak şirketi Sony ve prodüktörü Dr. Luke’a karşı başlattığı hukuki savaşın tam ortasında. Pop yıldızı, Dr. Luke’u duygusal, fiziksel ve cinsel istismar ile suçluyor. En son 19 Şubat’ta görülen duruşmada yargıç, Kesha’nın tecavüzle suçladığı Dr. Luke […]

Pop yıldızı Kesha vücuduyla ilgili eleştirileri umursamadığını herkese duyurdu.

Kesha şu anda oldukça zor günler geçiriyor.

29 yaşındaki müzisyen, plak şirketi Sony ve prodüktörü Dr. Luke’a karşı başlattığı hukuki savaşın tam ortasında. Pop yıldızı, Dr. Luke’u duygusal, fiziksel ve cinsel istismar ile suçluyor.

En son 19 Şubat’ta görülen duruşmada yargıç, Kesha’nın tecavüzle suçladığı Dr. Luke ile yaptığı kontrattan kurtulma talebini reddetmişti. 16 Mayıs’ta yapılacak duruşmaya hazırlanan Kesha, bu sırada hayattan keyif almaya bakıyor. Zamanında medyada çıkan bikinili fotoğrafları yüzünden ağır eleştiriler alan, hatta Dr. Luke’un da kendisine “Domuz” diye hitap ettiğini iddia eden ve bu yüzden kendisinde gelişen yeme bozukluğu için rehabilitasyona giren Kesha, artık kimin ne dediğini umursamıyor.

Öyle ki Palm Springs’teki otelin havuzunda poz veren Kesha, “Artık mükemmelliğin kölesi değilim. Vücut ayıplayıcılar lütfen s*ktirin gidin kimsenin size ayıracak zamanı yok” notuyla paylaşım yaptı.

kesha

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir