Kesha ‘Hala Buradayım’ Dedi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Tecavüz davası aleyhine sonuçlanan Kesha, müzik yapmaya devam ediyor. Bütün kariyeri Sony ve Dr. Luke’a açtığı davaya bağlı olsa da  ezgeçmiyor. 2009 yılında Tik Tok şarkısıyla rekorlar kırarak şöhreti yakalayan pop yıldızı, Instagram’da yaptığı son paylaşımlarla hayranlarını rahatlatmak istedi. Hala yeni şarkılar yazdığını ve sıkı çalıştığını göstermek isteyen sanatçı “Bütün günüm şarkı yazmakla geçti” notuyla […]

Tecavüz davası aleyhine sonuçlanan Kesha, müzik yapmaya devam ediyor.

Bütün kariyeri Sony ve Dr. Luke’a açtığı davaya bağlı olsa da  ezgeçmiyor.

2009 yılında Tik Tok şarkısıyla rekorlar kırarak şöhreti yakalayan pop yıldızı, Instagram’da yaptığı son paylaşımlarla hayranlarını rahatlatmak istedi. Hala yeni şarkılar yazdığını ve sıkı çalıştığını göstermek isteyen sanatçı “Bütün günüm şarkı yazmakla geçti” notuyla bu kareyi paylaştı.

kesha

Yıldız sanatçı daha önce de gitar çalarken çekilmiş fotoğrafını “Uyuyamıyorum. Gündüz gece şarkı yazıyorum. Beynim ele geçirilmiş gibi. Şu anda söyleyecek çok şeyim var” notuyla paylaşmıştı.

Screen Shot 2016-03-30 at 1.45.09 PM

Ancak Kesha’nın bu yeni şarkılarını Dr. Luke’a ait Kemosabe Records stüdyoları dışında kaydedip kaydedemeyeceği bilinmiyor.

Kesha 2014 yılında prodüktörü Dr. Luke ve plak şirketi Sony ile hukuki savaş veriyor. Pop yıldızı uzun yıllar birlikte çalıştığı Dr. Luke’un kendisini duygusal, fiziksel ve cinsel olarak istismar ettiği iddiasıyla bağlayıcı kontratından kurtulmaya çalışıyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir