Kim Kardashian Adanalı Mert’i Meşhur Etti!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Gösteri dünyasının en çok dikkat çeken ünlüsü Kim Kardashian, Adanalı Mert Alaş’ı bir kez daha gündemin ilk sıralarına taşıdı. Dünyaca ünlü fotoğrafçı Mert Alaş’ın doğum günü kutlamaları sırasında çektiği bir pozu sosyal medyada paylaşan 34 yaşındaki Kardashian, yanlışlıkla başka bir Mert Alaş’ı etiketledi. “Mutlu yıllar Mert Alaş” notuyla paylaştığı fotoğrafta Kardashian, ünlü fotoğrafçı yerine Adanalı […]

Gösteri dünyasının en çok dikkat çeken ünlüsü Kim Kardashian, Adanalı Mert Alaş’ı bir kez daha gündemin ilk sıralarına taşıdı.

Dünyaca ünlü fotoğrafçı Mert Alaş’ın doğum günü kutlamaları sırasında çektiği bir pozu sosyal medyada paylaşan 34 yaşındaki Kardashian, yanlışlıkla başka bir Mert Alaş’ı etiketledi.

kim

“Mutlu yıllar Mert Alaş” notuyla paylaştığı fotoğrafta Kardashian, ünlü fotoğrafçı yerine Adanalı 17 yaşındaki Mert Alaş’ı etiketleyince ünlü yıldızın birçok takipçisi de onun sayfasına yönlendi.

kim

Geçen yıl da benzer bir olayla gündeme gelen Mert Alaş, bu kez Twitter sayfasından Kardashian’a seslendi. Genç Alaş “Kocanla ters düşeceğiz sonunda” diyerek Kardashian’a mesaj gönderdi.

 

Kim Kardashian geçen yıl da yine fotoğrafçı Mert Alaş yerine kendisini etiketlediği için gündeme gelmişti.

kim

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir