2000 Dolara Justin Bieber ile Selfie!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Justin Bieber, ücretli hayran buluşmalarını iptal etse de Belieber’lar vazgeçmedi. Justin Bieber, konser öncesi düzenlenen hayran buluşmalarının hepsini iptal ettiğini geçtiğimiz hafta açıkladı. Bu buluşmalar yüzünden enerjisinin tükendiğini söyleyen Bieber verdiği karar nedeniyle üzgün olduğunu da söylemişti. Ancak genç popçunun hafta sonu düzenlenen Las Vegas konserine giden hayranları, VIP paketler için çoktan 2 bin dolar ödemişti […]

Justin Bieber, ücretli hayran buluşmalarını iptal etse de Belieber’lar vazgeçmedi.

Justin Bieber, konser öncesi düzenlenen hayran buluşmalarının hepsini iptal ettiğini geçtiğimiz hafta açıkladı. Bu buluşmalar yüzünden enerjisinin tükendiğini söyleyen Bieber verdiği karar nedeniyle üzgün olduğunu da söylemişti.

justin

Ancak genç popçunun hafta sonu düzenlenen Las Vegas konserine giden hayranları, VIP paketler için çoktan 2 bin dolar ödemişti bile. Ve bu 2 bin dolarlık pakete yıldız sanatçıyla tanışma, hatta belki onunla bir selfie çekilebilme fırsatı da bulunuyordu.

Justin Bieber

Hayranların verdikleri para boşa gitmesin diye organizatörler, sahne arkasına kartondan bir pop yıldızı yerleştirdi. Belieber’lar genç yıldızın bire bir ölçülerine sahip karton maketiyle poz vermek zorunda kaldı.

1 yorum yapıldı “1”

  1. Number one ilayda dedi ki:

    Rezillik. Justin biberden zaten nefret ediyordum şimdi dahada nefret ettim.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir