Kim Kardashian’ın Çıplak Pozu Rol Model Oldu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Geçtiğimiz haftalarda çıplak bir pozunu paylaşıp sosyal medyada büyük tartışmalar yaratan Kim Kardashian, çok ses getirecek yeni bir fotoğrafını daha Instagram’da paylaştı. Sansasyonel yıldız üstelik bu kez yalnız da değildi! Sosyal medyada geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan pozu hiç şüphesiz Kim Kardashian’ın çıplak halde paylaştığı fotoğrafıydı. Büyük tartışmalara yol açan ve sonrasında büyük destek gören […]

Geçtiğimiz haftalarda çıplak bir pozunu paylaşıp sosyal medyada büyük tartışmalar yaratan Kim Kardashian, çok ses getirecek yeni bir fotoğrafını daha Instagram’da paylaştı. Sansasyonel yıldız üstelik bu kez yalnız da değildi!

kim kardashian

Sosyal medyada geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan pozu hiç şüphesiz Kim Kardashian’ın çıplak halde paylaştığı fotoğrafıydı. Büyük tartışmalara yol açan ve sonrasında büyük destek gören çıplak fotoğrafın ardından Kim Kardashian,Instagram’da aynı mesajla yeni bir fotoğraf daha paylaştı.

Bu sefer yanında ünlü model Emily Ratajkowski olan Kardashian’ın fotoğrafı büyük ilgi gördü. Poz verirken el hareketi de çeken ikilinin bu anını Ratajkowski de kendi hesabından paylaştı.

Paylaşım, Kardashian’ın hesabından 1 milyondan fazla kişi tarafından beğenilirken, Ratajkowski’nin hesabı üzerinden 300.000 beğeni topladı!.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir