Number1 Ve Kızılay İşbirliğiyle

Savaşın en büyük mağduru, yine çocuklar! Savaştan kaçarak hayatta kalmayı başaran çocuklar, uzanacak bire el arıyor! Dünya çocuklar için daha güzel bir yer olsun! Savaş mağduru Suriyeli çocuklar, kendilerine uzanacak bir el arıyor. Türk Kızılayı çocukların savaş travmasını atlatmaları ve hayata tutunmalarını sağlamak amacıyla “Mobil Çocuk Dostu Alanlar” kuruyor. Bu alanlarda   savaşın derin izlerini yaşayan […]

Savaşın en büyük mağduru, yine çocuklar!

Savaştan kaçarak hayatta kalmayı başaran çocuklar, uzanacak bire el arıyor!

Dünya çocuklar için daha güzel bir yer olsun!

Savaş mağduru Suriyeli çocuklar, kendilerine uzanacak bir el arıyor. Türk Kızılayı çocukların savaş travmasını atlatmaları ve hayata tutunmalarını sağlamak amacıyla “Mobil Çocuk Dostu Alanlar” kuruyor. Bu alanlarda   savaşın derin izlerini yaşayan Suriyeli çocuklar, drama, jimnastik, müzik ve dans faaliyetlerine katılabilecek, psikolojik destek hizmetlerinden yararlanabilecekler.

bagis_yap_kamp_btn1

Bugüne kadar binlerce çocuğa dokunmanın ve hayatını değiştirmenin mutluluğunu yaşayan Kızılay, NUMBER ONE Medya Grubu’nun da desteğiyle mobil çocuk dostu alanların sayısını artırmayı ve   daha çok çocuğa psikososyal destek hizmeti sunmayı  hedefliyor.

Kızılay’ın  Mobil Çocuk Dostu Alan projesine destek vermek için;

Tüm operatörlerden Nr1 yazıp 2868’e 10TL karşılığında SMS gönderebilir, Ziraat Bankası 2532 39009026 8969 ‘nolu Kızılay Hesabına bağış yapabilirsiniz

Ya da bu linke tıklayarak online bağış yapabilirsiniz!
Bağışlarınızın takibini, web sitemizin bağış sekmesinde yer alan “Bağış Takibi” bölümüne, T.C. kimlik numaranızı veya bağışçı kodunuzu girerek yapabilirsiniz.

100 Lira ve üzerinde bağış yapan ve adres belirten tüm bağışçılarımıza teşekkür belgesi ile geri dönüş yapılmaktadır.

Bağışlarla ilgili daha fazla bilgi almak için Türk Kızılayı 168  Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir