Jennifer Lopez : Yeni Albüm Sevdiğime Gelsin!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Batman karakteri ile herkesin gönlünü fetheden oyuncu Ben Affleck ile nişanlıyken ayrılan Jennifer Lopez, “Bizimkisi gerçek aşktı. İlişkimiz bittiğinde kalbim yerinden sökülmüş gibi hissettim” açıklaması ile herkesi şaşırttı. Magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalar Jennifer Lopez’in evliliğin kıyısından döndüğü Affleck’e ithafen hazırladığı albümü akıllara getirdi. Lopez, şu sıralar tekrar popüler olan albümün kitapçığına da şu […]

Batman karakteri ile herkesin gönlünü fetheden oyuncu Ben Affleck ile nişanlıyken ayrılan Jennifer Lopez, “Bizimkisi gerçek aşktı. İlişkimiz bittiğinde kalbim yerinden sökülmüş gibi hissettim” açıklaması ile herkesi şaşırttı.

Jennifer Lopez

Magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalar Jennifer Lopez’in evliliğin kıyısından döndüğü Affleck’e ithafen hazırladığı albümü akıllara getirdi.

1456416440_769_12-Celebrities-Who-Made-The-Most-Romantic-Gestures-For-Their-Partners

Lopez, şu sıralar tekrar popüler olan albümün kitapçığına da şu notu düşmüştü: “Hayatımsın. Bu albümdeki her kelime ve her duygudaki tek ilham kaynağımsın.” Bakıldığında Lopez gibi birçok yerli ve yabancı yıldızların özel anlamlar yükledikleri albümleri sevdiklerine ithaf ettiği görülüyor…

Ben Affleck son olarak geçen hafta ülkemizde vizyona giren Superman v Batman Adaletin Şafağı filminde Batman Karakterini canlandırmıştı.

1 yorum yapıldı “1”

  1. Arya dedi ki:

    bunların aşkı bitmez, yine birleşirler

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir