Kanye West’in Yeni Kararı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kanye West  geçtiğimiz şubat ayında yayınladığı son albümü The Life of Pablo, nihayet Apple Musicve Spotify’a geldi. Albüm yayınlanır yayınlanmaz Jay-Z’nin sahip olduğu müzik servisi Tidal’ı Amerika App Store’da birinci sıraya yerleştiren albüm bilindiği üzere bir süredir yalnızca Tidal platformuna özeldi. Kanye West, şubat ayında attığı bir tweette The Life of Pablo’nun hiç bir zaman Apple […]

Kanye West  geçtiğimiz şubat ayında yayınladığı son albümü The Life of Pablo, nihayet Apple Musicve Spotify’a geldi. Albüm yayınlanır yayınlanmaz Jay-Z’nin sahip olduğu müzik servisi Tidal’ı Amerika App Store’da birinci sıraya yerleştiren albüm bilindiği üzere bir süredir yalnızca Tidal platformuna özeldi.

Kanye West

Kanye West, şubat ayında attığı bir tweette The Life of Pablo’nun hiç bir zaman Apple Music’e ve Spotify’a gelmeyeceğini belirtmişti. Ünlü sanatçının bu açıklamasının ardından albümün Apple Music’e ve Spotify’a gelmesinin oldukça şaşırtıcı olduğunu belirtelim. The Life of Pablo şu an itibarıyla Apple Music ve Spotify’da yer alsa da halen iTunes Store’da yer almıyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir