Gwen Stefani Kıyafetiyle Şaşırttı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü şarkıcı Gwen Stefani, ilginç kıyafet seçimiyle ilgi odağı oldu. Stefani, önceki akşam bir gece kulübüne girerken objektiflere takıldı. Yarı transparan bir kıyafet tercih eden Stefani’nin son derece formda olduğu dikkatlerden kaçmadı. Stefani gece için ilginç tasarımlı bir kıyafet seçti. Yarı transparan bluzunun altına renkli, asimetrik bir etek giydi. Giydiği elbisesi ile dikkatleri üzerine çeken […]

Ünlü şarkıcı Gwen Stefani, ilginç kıyafet seçimiyle ilgi odağı oldu.

Stefani, önceki akşam bir gece kulübüne girerken objektiflere takıldı. Yarı transparan bir kıyafet tercih eden Stefani’nin son derece formda olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Stefani gece için ilginç tasarımlı bir kıyafet seçti. Yarı transparan bluzunun altına renkli, asimetrik bir etek giydi.

Giydiği elbisesi ile dikkatleri üzerine çeken Ünlü şarkıcı, gece için değişik tasarımı olan bir kıyafet seçti.

Yarı transparan bluz ile altına ise asimetrik ve renkli deseni olan bir etek giydi. Eteğinin bir kısmı da transparan siyah fırfırlar ile süslüydü. File çorap ve stiletto ayakkabı ile kıyafetini tamamlayan Gwen Stefani; birçok farklı tarzı bir araya getirerek, kıyafeti ile ilgili çok konuşuldu.

46 yaşındaki üç çocuk annesi Gwen Stefani; partide çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Gwen Stefani’nin hayranları ise paylaştığı bu pozlara; ‘sanki 20 li yaşlarda gibi görünüyorsun’ yorumları yaparak, şarkıcıya övgüler yağdırdı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir