Taylor Swift’e ‘Taylor Swift’ Ödülü Verilecek!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Güzel şarkıcı Taylor Swift 4 Nisan Pazartesi günü Batı Hollywood’da bir arkadaşı ile birlikte dışarıda yürüyüş yaparken görüntülendi. 1989 turunu sonlandıran 26 yaşındaki başarılı şarkıcı açıklanan habere göre 10 Mayıs’ta Pop Ödüllerinde ‘Taylor Swift’ ödülü alacak! BMI tarafından verilecek bu ödül 1990 yılında Michael Jackson‘a ‘Michael Jackson’ ödülü olarakta verilmişti. BMI Yazı/Yayın Başkanı Barbara Cane […]

Güzel şarkıcı Taylor Swift 4 Nisan Pazartesi günü Batı Hollywood’da bir arkadaşı ile birlikte dışarıda yürüyüş yaparken görüntülendi.

1989 turunu sonlandıran 26 yaşındaki başarılı şarkıcı açıklanan habere göre 10 Mayıs’ta Pop Ödüllerinde ‘Taylor Swift’ ödülü alacak!

BMI tarafından verilecek bu ödül 1990 yılında Michael Jackson‘a ‘Michael Jackson’ ödülü olarakta verilmişti. BMI Yazı/Yayın Başkanı Barbara Cane açıklamasında şunu söyledi:

Taylor Swift sanatkarlık ve yenilmezliği ile pop kültürünü şarkılarıyla değiştirdi.

Tek müzikal anlamda değil kendi inancıyla ve herkesin müziğine değer ve saygı göstererek büyük bir etki kaynağı oldu. Taylor Swift’e bu ödülü verirken doğru hissettik çünkü bu ödül onun kadar eşsiz ve özel dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir