Gwen Stefani Hamile Mi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Gwen Stefani solo albümü “This Is What the Truth Feels Like” Spotify’da çıkmadan bile 76,000 satış yaptı. Solo albümüyle ilk defa bir numaraya oturmayı başardı. Bu büyük başarısından sonra da kafaları karıştıracak bir fotoğraf ile karşımıza çıktı. Amerikan magazin haberine göre Gwen Stefani’nin hayranları için daha büyük haberleri olabilir. Magazin Dünyası ünlü sanatçının  geçmişte gayri meşru bir […]

Gwen Stefani solo albümü “This Is What the Truth Feels Like” Spotify’da çıkmadan bile 76,000 satış yaptı. Solo albümüyle ilk defa bir numaraya oturmayı başardı.

Bu büyük başarısından sonra da kafaları karıştıracak bir fotoğraf ile karşımıza çıktı.

Gwen Stefani

Amerikan magazin haberine göre Gwen Stefani’nin hayranları için daha büyük haberleri olabilir. Magazin Dünyası ünlü sanatçının  geçmişte gayri meşru bir çocuk dünyaya getirmiş olabileceğini ve bu ultrason görüntüsününde o çocuğa ait olabileceği iddiasında bulundu.

Instagram hesabında paylaştığı sonogram fotoğrafı ve altında yazan “It’s a girl” yorumuyla, The Voice tarafından ansızın tahmin edildi ve acaba “Gwen hamile mi?” soruları dolanmaya başladı.

Instagram fotoğrafı 1 Nisan’da post edildiği için bu tamamen bir şaka mı yoksa Blake Shelton’la çocukları mı olacak, bekleyip göreceğiz.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir