Ricky Martin’in Ressam Sevgilisi Oldu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

44 yaşındaki açık eşcinsel pop yıldızı Ricky Martin’in 31 yaşındaki Londra çıkışlı, İsveç asıllı ressam Jwan Yosef ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Londra çıkışlı, İsveç kökenli Jwan Yosef isimli bir ressamla aşk yaşadığı iddialarının sosyal medyada patladığı Ricky Martin’in henüz bu dedikodulara cevap vermemesi manidar karşılanırken, ikilinin beraber Malibu, Japonya, New York ve Puerto Rico’da […]

44 yaşındaki açık eşcinsel pop yıldızı Ricky Martin’in 31 yaşındaki Londra çıkışlı, İsveç asıllı ressam Jwan Yosef ile aşk yaşadığı iddia ediliyor.

ricky

Londra çıkışlı, İsveç kökenli Jwan Yosef isimli bir ressamla aşk yaşadığı iddialarının sosyal medyada patladığı Ricky Martin’in henüz bu dedikodulara cevap vermemesi manidar karşılanırken, ikilinin beraber Malibu, Japonya, New York ve Puerto Rico’da beraber görüntülendiği belirtiliyor.

ricky

Uzun dönem ilişki yaşadığı Carlos González Abella ile ilişkisini geçtiğimiz sene sonlandıran Ricky Martin’in bu ilişkisinden sonra birçok erkekle ismi anılmış olsa da, iddiaların görüntülerle pekiştirildiği ilk erkek Jwan Yosef oldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir