Taylor Swift Illuminati’ye Karşı!

İllimünati iddialarının en çok merak edilen isimlerinden biri de Başarılı şarkıcı Taylor Swift. Komplo Teorileri hakkında araştırmalar yapan çevreler, varlığı tartışılan bu gizemli örgüt ile Taylor Swift arasında bir kriz olduğunu iddia ediyor. İşte konu hakkında İngiliz The Sun Gazetesi’nde çıkan yazının özeti;

 

“Taylor Swift artık sabırları taşırdı uyarı aldı. Can güvenliği tehlikede. Grammy koleksiyoncusu ünlü şarkıcıya karşı bir hamle de İlluminati oluşumundan uyarı geldi.

Geçmişte tüm kliplerinde İlluminati simgelerini kullanan yıldız, geçen yıl itibariyle örgütle arasına kara kedi girdi.

Kliplerindeki simgeleri istemediğini menajerine anlatan pop yıldızı, önce uyarı aldı.

Taylor Swift Illuminati

Yeteneği sayesinde başarılar kazandığını belirten ünlü yıldız,İlluminati’nin hayatından çıkmasını istedi.

İşte o andan itibaren sanatçı için zor günler başladı. New York’taki evinde uyuşturucu partileri verdiği bile ortaya atılan Swift’in lezbiyenliğiyle ilgili dedikodular da İlluminati kontrolündeki gazetelerde manşet oldu. Fakat ünlü yıldız, yine geri adım atmadı.

4SLJdpK6 (1)

Hiçbir topluluğun özgürlüğünü kısıtlamasına izin vermeyeceğini belirten Swift’in iptal olan konserlerden sonra bile geri adım atmadığına dikkat çekildi.

Taylor Swift bugün belki de bu yüzden ”Taylor Swift” oldu.”

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio