Zayn Malik Billboard Listesinin Zirvesinde!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Zayn Malik  One Direction grubundan ayrılma kararı çok sorgulandı ama bu kararının karşılığını aldığı kesin. 23 yaşındaki şarkıcı  solo albümüyle Billboard listelerinde tarihe geçti. Homorazzi’nin haberine göre 157 bin satan çıkış albümü ilk çıktığı hafta Billboard 200 listesinde bir numaraya yükseldi. Böylece Zayn Malik, Billboard’un genel albüm listesinde ilk sıraya yükselen ilk İngiliz erkek solo sanatçı […]

Zayn Malik  One Direction grubundan ayrılma kararı çok sorgulandı ama bu kararının karşılığını aldığı kesin.

23 yaşındaki şarkıcı  solo albümüyle Billboard listelerinde tarihe geçti.

Zayn Malik

Homorazzi’nin haberine göre 157 bin satan çıkış albümü ilk çıktığı hafta Billboard 200 listesinde bir numaraya yükseldi.

Böylece Zayn Malik, Billboard’un genel albüm listesinde ilk sıraya yükselen ilk İngiliz erkek solo sanatçı oldu. Hatta George Michael’dan beri bir numaraya ulaşan ilk İngiliz erkek şarkıcı oldu.

Sanatçının gelirleri de bir hayli artmış durumda.Genç yaşına rağmen en çok kazanan sanatçılar listesinde olan yıldız albüm gelirleri hariç konser ve reklam gelirleriyle de dudak uçuklatıyor.One Direction grubundan ayrıldıktan sonra adeta sıçrama yapan İngiliz sanatçı ünlü model Gigi Hadid ile aşk yaşıyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir