Paul Walker’ın kızı Tazminat Kazandı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

2013 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden ve otomobil tutkusunu unutulmaz sinema filmi serisi ‘Hızlı ve Öfkeli’deki rolüyle birleştiren oyuncu Paul Walker’ın kızı Meadow Walker, babasının ölümünden dolayı 10.1 milyon dolar tazminat aldı. Paul Walker’ın ve kendisinin ölümüne neden olan trafik kazasındaki otomobilin sürücüsü yarışçı Roger Rodas’ın servetinden Meadow Walker’a 2014 yılında ödendiği ortaya […]

2013 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden ve otomobil tutkusunu unutulmaz sinema filmi serisi ‘Hızlı ve Öfkeli’deki rolüyle birleştiren oyuncu Paul Walker’ın kızı Meadow Walker, babasının ölümünden dolayı 10.1 milyon dolar tazminat aldı.

Paul Walker’ın ve kendisinin ölümüne neden olan trafik kazasındaki otomobilin sürücüsü yarışçı Roger Rodas’ın servetinden Meadow Walker’a 2014 yılında ödendiği ortaya çıktı.

Galeri İçin Fotoğrafa Tıklayın!

Tazminat geçen hafta kamuoyuyla paylaşıldı.

Paul Walker ve Rodas, 1 Aralık 2013’te Porsche Carrera GT marka otomobil ile Kaliforniya’da bir ağaca çarparak hayatını kaybetmişti. Otomobil çarpmanın etkisiyle alev almış ve adeta kül olmuştu.

Mahkeme trafik kazasında Rodas’ın, ”otomobilin kontrolden çıktığı sırada kazaya neden olan herhangi bir tehlikeli manevra yapmadığını” gerekçe göstererek , kazadan ”kısmen sorumlu” olduğuna hükmetti.

Şu anda 17 yaşında olan Meadow Walker’ın avukatı ise, Paul Walker’ın ölümüne neden olan trafik kazasındaki Porsche marka otomobilin kusurlu olabileceğiyle ilgili geçtiğimiz eylül ayında açılan davanın hala devam ettiğini belirtti.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir