Justin Bieber: ”Onunla İlişki Yaşamadım”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Hailey Baldwin bu yılın başlarında Justin Bieber ile yaptığı romantik tatiller ile ön plana çıkmış ve ikilinin birlikte olduğu düşünülmüştü. Özellikle ikilinin öpüştüğü bir fotoğraf hayranları şaşırtmış ve sevgili oldukları tüm magazin medyası tarafından yazılmıştı. Sürekli birlikte vakit geçiren ikili ilk zamanlar sadece arkadaş olduklarını ve bir ilişkinin olmadığını söylemişti. Hailey bu açıklamayı yine yaptı […]

Hailey Baldwin bu yılın başlarında Justin Bieber ile yaptığı romantik tatiller ile ön plana çıkmış ve ikilinin birlikte olduğu düşünülmüştü. Özellikle ikilinin öpüştüğü bir fotoğraf hayranları şaşırtmış ve sevgili oldukları tüm magazin medyası tarafından yazılmıştı.

Sürekli birlikte vakit geçiren ikili ilk zamanlar sadece arkadaş olduklarını ve bir ilişkinin olmadığını söylemişti.

Justin Bieber

Hailey bu açıklamayı yine yaptı ve hayatında kimsenin olmadığını söyledi. Ünlü yıldız Marie Claire dergisine konuştu.

Biriyle çıkmak istemiyorum. Bu sektörde biriyle çıkmam çok zor. Kalın bir cilde sahip olmak ve güçlü olmak zorundayım. Başka bir şeye odaklanmak zorundayım.Onunla ilişki yaşamadım yatmadım” dedi.

Artık olgunlaştığını söyleyen genç yıldız saçma sapan hareketlerim tavırlarım geride kaldı.Şimdi sadece işimi düşünüyorum ona odaklanıyorum” dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir