Adele ‘den Yeni Rekor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

İngiliz sanatçı Adele,17.4 milyonluk albüm satış rakamına ulaştı. ”25″ albümüyle geçen yıla damgasını vuran Adele’den yeni bir rekor daha geldi.   Ünlü İngiliz şarkıcının albümü, 17.4 milyonluk satış rakamına ulaştığı açıklandı. Ancak Adele’nin bu başarısının büyük yankı uyandırmasının nedeni yalnızca rakiplerine fark atmış olması değil. Dünyaca ünlü genç sanatçı, dijital dünya ile yarışamaz hale gelen […]

İngiliz sanatçı Adele,17.4 milyonluk albüm satış rakamına ulaştı.

”25″ albümüyle geçen yıla damgasını vuran Adele’den yeni bir rekor daha geldi.

 

Ünlü İngiliz şarkıcının albümü, 17.4 milyonluk satış rakamına ulaştığı açıklandı.

Adele

Ancak Adele’nin bu başarısının büyük yankı uyandırmasının nedeni yalnızca rakiplerine fark atmış olması değil. Dünyaca ünlü genç sanatçı, dijital dünya ile yarışamaz hale gelen kayıtlı müzik endüstrisini de adeta yeniden ayağa kaldırmış oldu.

Uluslararası Fonogram Endüstrisi Federasyonu’na göre, albüm satışından elde edilen 15 milyar dolarlık gelir, piyasada son 20 yılda dikkate değer bulunabilecek tek kazanç.

Dünyaca ünlü genç sanatçı, dijital dünya ile yarışamaz hale gelen kayıtlı müzik endüstrisini de adeta yeniden ayağa kaldırmış oldu.

Uluslararası Fonogram Endüstrisi Federasyonu’na göre, albüm satışından elde edilen 15 milyar dolarlık gelir, piyasada son 20 yılda dikkate değer bulunabilecek tek kazanç olarak öne çıkıyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir