Justin Bieber Selena Gomez’i Yine Üzdü!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Geçtiğimiz ay Justin Bieber Selena Gomez ile sosyal medyada öpüştüğü fotoğrafını paylaşmıştı.Bieber’in  yaptığı açıklama Selena Gomez’in yakışıklı yıldızdan yine nefret etmesine sebep oldu. Mart ayında Selena Gomez ile buzları kırmaya çalışan genç yıldız  Hailey Baldwin ile kaçamak yapınca Selena Gomez geri adım attı. Justin Bieber Selena Gomez’e öncesinde İHeart  Ödülleri gecesi için güzel yıldıza birlikte […]

Geçtiğimiz ay Justin Bieber Selena Gomez ile sosyal medyada öpüştüğü fotoğrafını paylaşmıştı.Bieber’in  yaptığı açıklama Selena Gomez’in yakışıklı yıldızdan yine nefret etmesine sebep oldu.

Justin Bieber

Mart ayında Selena Gomez ile buzları kırmaya çalışan genç yıldız  Hailey Baldwin ile kaçamak yapınca Selena Gomez geri adım attı.

justin-bieber-and-hailey-baldwin

Justin Bieber Selena Gomez’e öncesinde İHeart  Ödülleri gecesi için güzel yıldıza birlikte gitmeyi teklif ettiği ortaya çıktı.Selena Gomez’in bu durumu düşündüğü sırada Justin Biber Hailey Baldwin ile görüntülenmesi güzel şarkıcıyı çileden çıkarttı.

Bir magazin dergisine röportaj veren 23 yaşındaki Gomez ”Onun yüzünü bir kere daha gördüm akıllanmayacak.Kaypak bir çocuk bu saatten sonra da düzeleceğini sanmıyorum.” dedi.

Selena Gomez’in müzik yapım şirketindeki temsilcileri de söz aldı ve ”Gomez bu tür saçma sapan insanlarla uğraşacak vakti yok tamamne kariyerine odaklandı.”

 

1 yorum yapıldı “1”

  1. Sinem dedi ki:

    justin her yaş aldığında olgunlaştığını söylüyo ama hala yolun başında genç birisi. 40 yaşına kadarda tam anlamıyla olgunlaşmayacak

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir