Katy ve Orlando Aşkı Ciddileşiyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Müzik dünyasının en güçlü kadınlarından Katy Perry ve başarılı oyuncu Orlando Bloom ilk olarak Golden Globes (Altın Küre Ödülleri) şerefine düzenlenen parti de birlikte görüntülenmişti. İkili daha sonra Grammy zamanı birbirlerine eşlik etmişti,o günden sonra pek görüntülenmeseler de söylentilere göre ilişkileri git gide ciddileşiyor. Şubat ayında Hawaii’de el ele görüntülendikten sonra Bloom’un güzel şarkıcıyı Londra’da […]

Müzik dünyasının en güçlü kadınlarından Katy Perry ve başarılı oyuncu Orlando Bloom ilk olarak Golden Globes (Altın Küre Ödülleri) şerefine düzenlenen parti de birlikte görüntülenmişti.

İkili daha sonra Grammy zamanı birbirlerine eşlik etmişti,o günden sonra pek görüntülenmeseler de söylentilere göre ilişkileri git gide ciddileşiyor.

katy

Şubat ayında Hawaii’de el ele görüntülendikten sonra Bloom’un güzel şarkıcıyı Londra’da ki ailesini ziyarete götürdüğü ve ailesi ile tanıştırdığı ortaya çıktı.

Hatta 5 yaşında ki oğlu Flynn ile tanışan Katy Perry’nin ünlü aktörün oğlu ile arasının çok iyi olduğu konuşuluyor.

katy-perry-orlando-bloom-hepta_2353934-854x1024

İşte bir kaynak ünlü bir magazin dergisine şunları söylüyor:

“Orlando oğluna karşı çok korumacıdır.Flynn ile Katy’i tanıştırmak için Katy’e çok değer vermesi gerekir.”

Katy’e yakın bir kaynakta söylentileri doğruluyor:

“Katy,Orlando ile çok mutlu ve hiç olmadığı kadar evliliğe hazır.”

İkilinin evlilik haberleri bu yıl içinde gelir mi yoksa bu ilişki de tarihin tozlu sayfalarına karışır mı bekleyip göreceğiz.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir