Coachella Festivaline 6 Ünlü Konuk!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

15 Nisan’da başlayacak olan Coachella festivaline 6 ünlü isim katılacak. Zeed ve Kesha  Bakalım sony ile davasının ardından toparlanma sürecine giren ünlü yıldız Bob Dylan’ın doğum gününde gösterdiği performansını devam ettirebilecek mi? A$AP Rocky + A$AP Ferg Başarılı rapçiler son zamanlarda isimleri duyulmasada  bu festivalde animatik performanslarıyla etkili olacağını düşünüyoruz. Chris Stapleton + Justin Timberlake […]

15 Nisan’da başlayacak olan Coachella festivaline 6 ünlü isim katılacak.

coachella-surprise-split-3

Zeed ve Kesha 

Bakalım sony ile davasının ardından toparlanma sürecine giren ünlü yıldız Bob Dylan’ın doğum gününde gösterdiği performansını devam ettirebilecek mi?

A$AP Rocky + A$AP Ferg

Başarılı rapçiler son zamanlarda isimleri duyulmasada  bu festivalde animatik performanslarıyla etkili olacağını düşünüyoruz.

Chris Stapleton + Justin Timberlake

Son olarak C hris brown ile stüdyoya giren JuStin Timberlake belkide bu festivalde yeni parçasını seslendirecek.

Ice Cube + NWA

Belkide festivalin en sert ikilisi olacak bu rapçilerin şarkılarını kendi dilimize çevirdiğimizde bol küfürlü sözler duyabilirsiniz fakat festivalde hayranlarını çoşturacağı kesin.

Guns N ‘Roses + Izzy Stradlin

tarih: 21 temmuz 1987. guns n’roses ismini taşıyan bir grup, appetite for destruction isimli albümünü piyasaya çıkarır. yer yerinden oynar. albümün sadece amerika’daki satış rakamı 15 milyonu aşar. peki bu adamları biraraya getiren hikaye nedir? Bu soruların yanıtlarını festival sahnesinde bir kez daha bulacağız.

Calvin Harris + Taylor Swift

Mart ayında resmen 1.yılını kutlayan çift aynı zamanda dünyanın en çok kazanan sanatçı çifti.Bu festival ile birlikte servetlerine servet katacakları kesin

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir