”Shakira Hepimizin” Demek Ceza Sebebi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Barcelona maçında Shakira ile ilgili açılan pankart nedeniyle Espanyol takımı para cezasına çarptırıldı. İspanya Kral Kupası’nda 13 Ocak 2016 tarihinde oynanan Espanyol – Barcelona maçında açılan bir pankart, ev sahibi ekibin başına bela oldu. Tribünlerde üzerinde “Shakira hepimizindir” yazan pankart nedeniyle Espanyol takımına para cezası verildi. Barcelona’nınj 4-1 kazandığı ilk maçın rövanşında sahasında oynadığı karşılaşmayı […]

Barcelona maçında Shakira ile ilgili açılan pankart nedeniyle Espanyol takımı para cezasına çarptırıldı.

İspanya Kral Kupası’nda 13 Ocak 2016 tarihinde oynanan Espanyol – Barcelona maçında açılan bir pankart, ev sahibi ekibin başına bela oldu. Tribünlerde üzerinde “Shakira hepimizindir” yazan pankart nedeniyle Espanyol takımına para cezası verildi.

cf6rutpw8aapku5-e1460544892192

Barcelona’nınj 4-1 kazandığı ilk maçın rövanşında sahasında oynadığı karşılaşmayı da 2-0 kaybederek İspanya Kral Kupası’na çeyrek finalde veda eden Espanyol, bir de para cezası ile karşı karşıya kaldı. Espanyol taraftarının maçta açtığı “Shakira hepimizindir” pankartından dolayı, İspanya Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu tarafından 24 bin euro para cezasına çarptırıldı.

Bilindiği üzere Shakira, Barcelona’nın yıldız savunma oyuncusu Gerrard Pique ile uzun süredir ilişki yaşıyor. İkilinin Sasha ve Milan isminde iki erkek çocuğu bulunuyor.

Açılan pankart o dönem İspanya’da büyük yankı uyandırmış ve ev sahibi ekip böyle bir olaya izin verdiği için sert bir şekilde eleştirilmişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir