Black Eyed Peas Bir Araya Mı Geliyor?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Amerika’nın dünyaca ünlü hip hop müzik grubu Black Eyed Peas tekrar bir araya geliyor. Yıllar önce birlikte müzik yapmayı bırakan grubun kurucusu will.i.am, çıkaracağı albümde grubun diğer üyeleriyle bir araya geleceklerini ve bundan ötürü çok heyecanlı olduklarını dile getirdi. Ünlü Fransız radyo kanalı NRJ’ye konuşan will.i.am, “Solo albümüm 27 Mayıs’ta çıkacak ve albümde bir Black Eyed Peas […]

Amerika’nın dünyaca ünlü hip hop müzik grubu Black Eyed Peas tekrar bir araya geliyor.

Yıllar önce birlikte müzik yapmayı bırakan grubun kurucusu will.i.am, çıkaracağı albümde grubun diğer üyeleriyle bir araya geleceklerini ve bundan ötürü çok heyecanlı olduklarını dile getirdi.

Ünlü Fransız radyo kanalı NRJ’ye konuşan will.i.am, “Solo albümüm 27 Mayıs’ta çıkacak ve albümde bir Black Eyed Peas şarkısı olacak” dedi.

maxresdefault

Grubun diğer üyelerinin albümlerine de şarkı yapacaklarını vurgulayan will.i.am “Yeni projemde yer alan bir şarkıyı birlikte yaptık. Apl’ın ve Taboo’nun projeleri için de birer tane grup şarkısı yapacağız. Yani bu yıl Black Eyed Peas olarak göz önünde olacağız. Bu konuda çok heyecanlıyız.” dedi.

Grubun diğer üyesi ve solisti olan  Fergie de Double Dutchess isimli yeni solo albümünün hazırlıklarını tamamlıyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir