Taylor Swift’den Fotoğrafçı Mert Alaş’a Övgü!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Geçtiğimiz günlerde New Romantics klibini yayınlayan 26 yaşındaki Taylor Swift durmaksızın çalışmaya devam ediyor. Bir yandan konserleri devam ederken diğer yandan moda çekimlerine yoğun bir şekilde zaman harcıyor. Son olarak Vogue dergisi için pozlar verdi.Çekimleri ünlülerin fotoğrafçısı diye adlandırılan Mert Alaş çekti. Vogue Fotoğrafları İçin Tıklayın! Moda fotoğrafçısı Mert Alaş için övgü dolu sözlerden bahsetti.Onun için […]

Geçtiğimiz günlerde New Romantics klibini yayınlayan 26 yaşındaki Taylor Swift durmaksızın çalışmaya devam ediyor.

Bir yandan konserleri devam ederken diğer yandan moda çekimlerine yoğun bir şekilde zaman harcıyor. Son olarak Vogue dergisi için pozlar verdi.Çekimleri ünlülerin fotoğrafçısı diye adlandırılan Mert Alaş çekti.

Vogue Fotoğrafları İçin Tıklayın!

Moda fotoğrafçısı Mert Alaş için övgü dolu sözlerden bahsetti.Onun için ”Mert sanki sihirli biri sizi çektiğinde fotoğrafınız basıldığında kendizi bile tanıyamıyosunuz.Narsist yanınız kabarıyor.Bu da bir çok sanatçının aradığı ve elinde her zaman tutmak istediği birşey dedi.

2006 yılından bu yana çok da değişmediğini söyleyen ünlü yıldız bugün de Vogue dergisi için açık olmayan pozlar verebiliyor.

Calvin Harris’le gerçek aşkı yakaladığını söyleyen güzel yıldız tamamen karişyerine ve aşkına odaklandığını söylüyor.Bu yoğun tempo zaman zaman canını sıktığını  ve Calvin Harris’le zaman geçiremediğinden yakınıyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir