Coachella Festivali’ne Yıldız Yağdı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyanın “en havalı” müzik ve sanat festivallerinden Coachella, ABD’nin California eyaletindeki Colorado Çölü’nde başladı. Her yıl ABD Kaliforniya eyaletinin ‘sonsuz güneş ışığı şehri’ Riverside, Coachella Vadisi’nde düzenlenen müzik festivali bu yıl da onbinlerce müzikseveri ve birçok ünlü grubu bir araya getiriyor. Çok Özel Görüntüler İçin Tıklayın!   1999 yılından bu yana her yıl düzenlenen Coachella […]

Dünyanın “en havalı” müzik ve sanat festivallerinden Coachella, ABD’nin California eyaletindeki Colorado Çölü’nde başladı.

Her yıl ABD Kaliforniya eyaletinin ‘sonsuz güneş ışığı şehri’ Riverside, Coachella Vadisi’nde düzenlenen müzik festivali bu yıl da onbinlerce müzikseveri ve birçok ünlü grubu bir araya getiriyor.

Çok Özel Görüntüler İçin Tıklayın!

 

1999 yılından bu yana her yıl düzenlenen Coachella Müzik ve Sanat festivali, bu yıl da kapılarını müzikseverlere açtı.

Bu yıl 15-17 Nisan ve 22-24 Nisan tarihlerinde düzenlenen festivale günde 100 bin kişinin katılması bekleniyor.

Sahnede Guns N’ Roses, Calvin Harris, Ellie Goulding, LCD Soundsystem, Major Lazer, Nina Las Vegas gibi isimlerin yer alacağı festivalin biletleri, çok kısa sürede tamamen satılmıştı.

Kendall Jenner, Kylie Jenner, Paris Hilton, Taylor Swift, Brooklyn Beckham, Cindy Crawford, Katy Perry ve Alessandra Ambrosio gibi ünlü isimlerin akın ettiği festival, hafta sonu boyunca sürecek.

Kardashian-Jenner ailesi bu yıl da festivale damga vurmayı başardı. Festivalin ilk gününde sahne alan ABD’li rap şarkıcısı ASAP Rocky, sahneye Kanye West’i çıkardı. İkilinin performansı büyük ilgi çekti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir