Jay Z Bakın Kimin Peşinde!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü Amerikan ses sanatçısı ve yapımcı Jay Z’nin sahibi olduğu Roc Nation’ın, menajerlik için Marcus Rashford ile görüştüğü iddia edildi. Müzik piyasasında yaygınlaştıktan sonra Amerikan futboluna da adım atan ve bu alanda tek haline gelen Jay Z’nin şirketi Roc Nation, Bayern Münihli Jerome Boateng’ten sonra Manchester United’ın 18’lik yıldızı Marcus Rashford’unda peşinde…   The Sun’da […]

Ünlü Amerikan ses sanatçısı ve yapımcı Jay Z’nin sahibi olduğu Roc Nation’ın, menajerlik için Marcus Rashford ile görüştüğü iddia edildi.

Müzik piyasasında yaygınlaştıktan sonra Amerikan futboluna da adım atan ve bu alanda tek haline gelen Jay Z’nin şirketi Roc Nation, Bayern Münihli Jerome Boateng’ten sonra Manchester United’ın 18’lik yıldızı Marcus Rashford’unda peşinde…

Rashford-Jay-Z

 

The Sun’da çıkan habere göre; Roc Nation Sports, Marcus Rashford’un ailesiyle görüştü ve menajerlik işlerini almak için ikna etmeye çalıştı.

Ailenin gelen teklife sıcak baktığı ve Roc Nation ile anlaşmaya yakın olduğu kaydedildi.

Roc Nation Sports’un Jerome Boateng ve NBA yıldızı Kevin Durant için yaptıklarını Rashford’un ailesine gösterdiği ve bununda ikna edici olduğu belirtildi.

Marcus Rashford bu sezon Manchester United formasıyla 11 maça çıktı ve 6 gol attı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir