İlk Telefonunu Kim Kardashian İçin Almış!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Khloe Kardashian’ın ‘FYI show Kocktails with Khloe’ programına konuk olarak katılan 38 yaşındaki ünlü rapçi Kanye West, ilk telefonunu Kim Kardashian için aldığını itiraf etti. Cep telefonu kullanımına karşı olan ve asla satın almayan başarılı rapçi, ilk telefonunu 5 sene önce edinmek zorunda kalmış. Ünlü rapçi telefon almasına neden olacak kadar kendisinde ihtiyaç hissettiren bu […]

Khloe Kardashian’ın ‘FYI show Kocktails with Khloe’ programına konuk olarak katılan 38 yaşındaki ünlü rapçi Kanye West, ilk telefonunu Kim Kardashian için aldığını itiraf etti.

Cep telefonu kullanımına karşı olan ve asla satın almayan başarılı rapçi, ilk telefonunu 5 sene önce edinmek zorunda kalmış.

Ünlü rapçi telefon almasına neden olacak kadar kendisinde ihtiyaç hissettiren bu durumun nedenini, Kim Kardashian’ın NBA yıldızı ünlü basketçi Kris Humphries ile evlilik kararı almasına bağladı.

kimkardashianwedding

Onları ayırma maksadıyla aramadığını vurgulayan West; “Gerçekten onları ayırmak gibi bir amacım yoktu. İnternette fotoğraflarını görünce şok oldum! Kim’in yanında devasal boyutlarda bir adam vardı. Boy farklarının tuhaflığı beni rahatsız etti ve Kim’i evlenmemesi için uyarmak istedim” dedi.

Kim Kardashian’ın evliliği birkaç ay sonra şiddetli geçimsizlikten bitti ve bu durum Kanye West’e yaradı.

İkili 2012 Nisan ayından bu yana birlikte…

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir