Adele En Hit Şarkılarıyla Bebek Uyutacak!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Her yaşa hitap edebilen şarkılarıyla müzik dünyasında önemli yere sahip olan Adele’in şimdi de en popüler şarkıları ninni albümünde toplandı. Yetişkinlerin ayrılık acılarını hafifleten Adele şarkıları, bebeklerin de uyku vaktinde huysuzlaşma derdine deva olacak. En büyük hitlerin ninni olarak düzelendiği albümde İngiliz diva bebeklerin uykuya geçişlerine yardımcı olacak. Daha önce birçok dünya starının şarkılarını ninniye […]

Her yaşa hitap edebilen şarkılarıyla müzik dünyasında önemli yere sahip olan Adele’in şimdi de en popüler şarkıları ninni albümünde toplandı.

Yetişkinlerin ayrılık acılarını hafifleten Adele şarkıları, bebeklerin de uyku vaktinde huysuzlaşma derdine deva olacak. En büyük hitlerin ninni olarak düzelendiği albümde İngiliz diva bebeklerin uykuya geçişlerine yardımcı olacak.

adele

Daha önce birçok dünya starının şarkılarını ninniye dönüştüren şirket Rockabye Baby, son olarak Ünlü müzisyenin Rolling In The Deep, Hello ve Chasing Pavements gibi parçalarını muhteşem ninniler olarak bir araya getirdi.

29 Nisan’da çıkacak olan Lullaby Renditions of Adele albüm şarkı listesi ise şu şekilde;

 1. Hello
 2. Someone Like You
 3. Rolling in the Deep
 4. Set Fire to the Rain
 5. Rumour Has It
 6. Hometown Glory
 7. Skyfall
 8. Million Years Ago
 9. Turning Tables
 10. Chasing Pavements
 11. Make You Feel My Love
 12. When We Were Young

1 yorum yapıldı “1”

 1. Arif dedi ki:

  Rumour Has It ve Rolling in the Deep pekde ninni değil uyuyanı uyandırır .

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir