Coachella Festivali’nde Yakınlaştılar!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ile oyuncu Leonardo DiCaprio’nun aşk yaşadıkları iddialarına bir yenisi de Coachella Festivali’nde eklendi. Adları sürekli aşk dedikodusuna karışan şarkıcı Rihanna ve ünlü aktör Leonardo Dicaprio, bulundukları Coachella festivalinde oldukça yakın bir şekilde görüntülendi! İkili birlikte Neon Carnival‘a katıldı ve Leo’nun RiRi’nin kulağına bir şeyler söylerken görülmesi kafalarda soru işaretleri bıraktı. Karanlık […]

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ile oyuncu Leonardo DiCaprio’nun aşk yaşadıkları iddialarına bir yenisi de Coachella Festivali’nde eklendi.

Adları sürekli aşk dedikodusuna karışan şarkıcı Rihanna ve ünlü aktör Leonardo Dicaprio, bulundukları Coachella festivalinde oldukça yakın bir şekilde görüntülendi!

rihanna-leonardo-dicaprio-dating

İkili birlikte Neon Carnival‘a katıldı ve Leo’nun RiRi’nin kulağına bir şeyler söylerken görülmesi kafalarda soru işaretleri bıraktı. Karanlık ortamda Rihanna’nın güneş gözlüğü, Leo’nun da beyzbol şapkası takması acaba gizleniyorlar mı sorusunu akıllara getirdi.

Zaten bir çok kez de görgü tanıkları tarafından ikilinin sarmaş dolaş görüldüğü söylenmişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir