Taylor Swift’in İkinci Apple Müzik Reklamı Yayınlandı

Taylor Swift, geçtiğimiz günlerde kendisine yeterince telif ödemesi yapılmadığı gerekçesiyle Spotify’den şarkılarını çektiğini duyurmuştu. Bu kararını açıklamasının üzerinden çok geçmeden Apple ile bir anlaşmada bulunan ünlü şarkıcı, şirketin Apple Music reklamında yer almıştı. Taylor Swift, iMore’da yer alan habere göre ilk reklam filminden çok zaman geçmeden, markanın ikinci bir reklam filminde oynamak için kollarını sıvadı. […]

Taylor Swift, geçtiğimiz günlerde kendisine yeterince telif ödemesi yapılmadığı gerekçesiyle Spotify’den şarkılarını çektiğini duyurmuştu.

Bu kararını açıklamasının üzerinden çok geçmeden Apple ile bir anlaşmada bulunan ünlü şarkıcı, şirketin Apple Music reklamında yer almıştı.

Taylor Swift

Taylor Swift, iMore’da yer alan habere göre ilk reklam filminden çok zaman geçmeden, markanın ikinci bir reklam filminde oynamak için kollarını sıvadı.

Önceki reklam filminde Apple Music’in spor aktivitesi odaklı müzik deneyimlerinin tanıtımını gerçekleştiren Swift, şimdiki reklam filminde gece yarısı aktivitelerini odağına almış durumda.

Ünlü şarkıcı reklamda, gecenin ilerleyen saatlerine hazırlandığı bir esnada, Apple Music’den The Middle’ın “Jimmy Eat World” şarkısını hem dinliyor, hem de şarkıya eşlik ediyor.

Şarkıcı ayrıca Spotify’den şarkılarını çekeceğini açıkladıktan sonra, Apple Music platformunda da şarkılarını yayınlamaycağını belirtmiş; daha sonra bu kararından vazgeçerek Apple’a reklam filmlerinde oynaması konusunda anlaştığını duyurmuştu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir