Kylie Jenner Başkasının Stilini Çaldı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Amerikalı TV yıldızı Kylie Jenner oldukça stil sahibi ve tarzından sıklıkla bahsettiriyor. 18 yaşındaki yıldız en son olarak gittiği 2016 Coachella Sanat ve Müzik Festivalindeki birbirinden ilginç kıyafetleriyle gündemde olmayı başarmıştı. Ancak bazı gerçekler gün yüzüne çıkmakta gecikmedi. Brit Day isimli Avusturyalı bir genç kızın ortaya delilleriyle attığı iddia ünlü yıldızın da tarzını başkasından çalabileceğini […]

Amerikalı TV yıldızı Kylie Jenner oldukça stil sahibi ve tarzından sıklıkla bahsettiriyor. 18 yaşındaki yıldız en son olarak gittiği 2016 Coachella Sanat ve Müzik Festivalindeki birbirinden ilginç kıyafetleriyle gündemde olmayı başarmıştı.

Ancak bazı gerçekler gün yüzüne çıkmakta gecikmedi. Brit Day isimli Avusturyalı bir genç kızın ortaya delilleriyle attığı iddia ünlü yıldızın da tarzını başkasından çalabileceğini gösterdi.

Kylie’nin festivalde ikinci gün giydiği kostüm ve saç tasarımının aynısı Brit Day isimli genç kıza ait.

kylie2

İlk olarak o tarzı kendisinin denediğini söyleyen genç kız sosyal medyada o fotoğrafı paylaşarak altına şu notu düştü: “Bebek @kyliejenner tarzınızı çalarken!!”

Kylie’nin tıpa tıp aynı olan bu fotoğraftaki kombinini Brit Day 29 Mart tarihinde yapmıştı!

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir