Mia, Kandrick Lamar ve Beyonce’u Eleştirdi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Mia Beyonce’u ve Kendrick Lamar’ı Suriye’deki mağdurlara samimetsiz desteklerinden ötürü eleştirdi. Mia ise bu konunun ve klibin neden suriyedeki dram varken yapıldığına dikkat çekti.Es dergisine konuşan sanatçı Suriyedeki iç savaştan Kendrick Lamar ve Beyonce’un prim yaptığını düşündüğünü ifade etti! Mia ”Ben Srilankalıyım ve Müslümanım! Oradaki insanların hayatlarına sözde destek oluyorlar.Aslında o insanların hayatlarından prim yapıyorlar.Bu kabul edilemez […]

Mia Beyonce’u ve Kendrick Lamar’ı Suriye’deki mağdurlara samimetsiz desteklerinden ötürü eleştirdi.

Mia ise bu konunun ve klibin neden suriyedeki dram varken yapıldığına dikkat çekti.Es dergisine konuşan sanatçı Suriyedeki iç savaştan Kendrick Lamar ve Beyonce’un prim yaptığını düşündüğünü ifade etti!

Mia

Mia ”Ben Srilankalıyım ve Müslümanım! Oradaki insanların hayatlarına sözde destek oluyorlar.Aslında o insanların hayatlarından prim yapıyorlar.Bu kabul edilemez bir durum.Amerika’da ben Müslümanım,Pakistanlıyım,Suriyeliyim demek artık özgür değil.Size insanlar ikinci sınıf insan muamelesi yapıyor.Hatta terorist gözüyle bakıyor.” dedi.

Beyonce ve Kendrick Lamar ”Ben Müslümanım ben Pakistanlıyım veya Suriyeliyim diyebilir mi? Diyemezler çünkü müşteri kaybederler.” dedi.

Ben son 25 yıldır kendini ölmüş gibi hisseden şarkıcı Müslüman coğrafyasındaki tek sorunun Büyük devletlerin açgözlü olmasına ve cahil bırakılan coğrafyadaki insanların bu sayde birbirine düşürülmesine ve aç gözlü devletlerin  yeraltı zenginlerinden kendilerine zenginlik kattığını söyledi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir