Prince’in ölümü hakkında şok iddia!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

TMZ’nin haberine göre, dün evinde ölü bulunan 57 yaşındaki ABD’li şarkıcı Prince Rogers ölümünden altı gün önce yüksek dozda uyuşturucu nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Haberde, hastanede Prince’e özel bir oda verilmediği, bu nedenle de doktorların 24 saat müşahede altında kalmasını tavsiye ettiği ünlü şarkıcının ekibi tarafından üç saatin sonunda eve götürüldüğü belirtildi. Prince’in ekibi, pop ikonu […]

TMZ’nin haberine göre, dün evinde ölü bulunan 57 yaşındaki ABD’li şarkıcı Prince Rogers ölümünden altı gün önce yüksek dozda uyuşturucu nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Haberde, hastanede Prince’e özel bir oda verilmediği, bu nedenle de doktorların 24 saat müşahede altında kalmasını tavsiye ettiği ünlü şarkıcının ekibi tarafından üç saatin sonunda eve götürüldüğü belirtildi.

Prince’in ekibi, pop ikonu olarak anılan şarkıcının geçen hafta grip nedeniyle hastanede tedavi gördüğünü açıklamıştı.

Prince’in kesin ölüm nedeni ise bugün yapılması planlanan otopsinin ardından netlik kazanacak.

JENNIFER HUDSON’DAN PRINCE’E VEDA

Magazin basını Prince’in ölüm nedenini tartışmaya devam ederken, hayranları ünlü şarkıcıyı bir döneme damgasını vuran şarkılarıyla anıyor. Onlardan biri de Oscar ödüllü ünlü oyuncu Jennifer Hudson.

Broadway’de sergilenen ‘The Color Purple’ın dünkü gösteriminin ardından oyuncu arkadaşlarıyla birlikte bir kez daha sahneye gelen Hudson, “Prince müziğinin yaşamaya devam edeceğini, kendisinin de müziğiyle yaşayacağını söylemişti. O yüzden biz de bu akşam onu bu şarkısıyla yaşatmaya devam edeceğiz” dedi ve Prince’in ünlü şarkısı ‘The Purple Rain’i söyledi

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir