Sia’nın Coachella Performansı Turneye Dönüşüyor!

Coachella Festivali’nin 3. gün ana sanatçısı teknik olarak Calvin Harris idi ancak herkes Sia’nın performansını konuşmuştu. Ünlü yıldız Pazar gecesi çıktığı sahnede 2011’den beri ilk tam konser performansını sergiledi ve alkış aldı.Öyle ki bu müthiş performans sanatçıya turne kapılarını açtı. Sanatçıya 97.1 AMP Radio Carson Daly isimli bir dayo şirketi aracılığıyla turne yapma teklifi geldi.Yıldız şarkıcı […]

Coachella Festivali’nin 3. gün ana sanatçısı teknik olarak Calvin Harris idi ancak herkes Sia’nın performansını konuşmuştu.

Ünlü yıldız Pazar gecesi çıktığı sahnede 2011’den beri ilk tam konser performansını sergiledi ve alkış aldı.Öyle ki bu müthiş performans sanatçıya turne kapılarını açtı.

Sanatçıya 97.1 AMP Radio Carson Daly isimli bir dayo şirketi aracılığıyla turne yapma teklifi geldi.Yıldız şarkıcı ise bu teklife sıcak baktığı öğrenildi.

Sia

Sanatçı konu hakkında açıklama yaparak ”Söz konusu turne olursa bunun özel olmasını istiyorum.Sadece sahneye çıkmış turne yapmış olmak istemiyorum” dedi.

Reddit’teki “Coachella” başlığı altında “Sia çağın performansını sergiledi” alt başlığı trend oldu. Başlık içerisindeki yorumlarda “benzersiz,” “büyülü,” “kusursuz” ve “mükemmel” gibi kelimeler sıkça göze çarpıyordu.

Ağustos’ta Türkiye’ye de gelecek olan sanatçıyı hayranları canlı dinleme fırsatı bulacak.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir