Taylor Swift Arkadaşını Uçakta Kutladı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Taylor Swift’ten arkadaşı Gigi Hadid’e uçakta doğum günü sürprizi geldi! Modellik kariyerinin basamaklarını hızla tırmanarak, kısa sürede kendini ispat eden ve tüm dünyada tanınan Gigi Hadid 21 yaşına girdi. Annesi Yolanda Hadid’in izinden giderek modellik yapmayı tercih eden ve genç yaşına rağmen çok sayıda başarılı projede yer alan ünlü yıldız, önceki gün yeni yaşını kutladı. […]

Taylor Swift’ten arkadaşı Gigi Hadid’e uçakta doğum günü sürprizi geldi!

Modellik kariyerinin basamaklarını hızla tırmanarak, kısa sürede kendini ispat eden ve tüm dünyada tanınan Gigi Hadid 21 yaşına girdi. Annesi Yolanda Hadid’in izinden giderek modellik yapmayı tercih eden ve genç yaşına rağmen çok sayıda başarılı projede yer alan ünlü yıldız, önceki gün yeni yaşını kutladı.

Taylor Swift arkadaşları ile arasını iyi tutmaya ve özel günleri es geçmemeye de devam etti. Ünlü yıldız geçtiğimiz günlerde Calvin Harris ile birlikte Gigi Hadid’in doğum gününü kutladı.

Taylor Swift

Birlikte uçakta kutlama yapan üçlü fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmedi.

Gigi ayrıca ikisine bu kutlama için teşekkür etti; ”Romantik buluşmanızda beni ağırladığınız için hepinize teşekkür ederim” notunu düştü.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir