Kim Kardashian’dan Gelin Adayına Destek!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kim Kardashian’dan Rob Kardashian ve Blac Chyna’ya onay çıktı. Kardashian ailesinin istenmeyen gelin adayı Blac Chyna’ya Kim Kardashian’dan destek geldi. Amerika’nın en ünlü ailesi Kardashian-Jenner’larda Blac Chyna sorunu çözülmeye başladı gibi… Bir zamanlar Kim Kardashian’ın en yakın arkadaşı olan Blac Chyna, çocuğunun babası ve eski nişanlısı olan ünlü rapçi Tyga’dan ayrıldıktan sonra, Kim’in kız kardeşi […]

Kim Kardashian’dan Rob Kardashian ve Blac Chyna’ya onay çıktı.

Kardashian ailesinin istenmeyen gelin adayı Blac Chyna’ya Kim Kardashian’dan destek geldi.
Amerika’nın en ünlü ailesi Kardashian-Jenner’larda Blac Chyna sorunu çözülmeye başladı gibi…
Bir zamanlar Kim Kardashian’ın en yakın arkadaşı olan Blac Chyna, çocuğunun babası ve eski nişanlısı olan ünlü rapçi Tyga’dan ayrıldıktan sonra, Kim’in kız kardeşi Kylie Jenner’le aşk yaşamaya başlaması yüzünden Kardashian-Jenner ailesinden uzaklaşmıştı.
kimic
Ancak Chyna’nın intikamı acı oldu ve Kardashian-Jenner ailesini zaman zaman depresyonla mücadele yaşayan bireyi, erkek kardeşleri Rob Kardashian’la vurdu. Rob ve Blac’in ilişkisine tüm aile bireyleri karşı çıktı.
kimic4
Hatta çiftin yüzük takma törenine hiç bir aile ferdi de katılmadı. Ama Rob, yine de sevgilisinin yanında durmaya devam etti.
Yaşanan ilginç bir gelişme Kim’in çiftin yanında olduğunu gözler önüne sürdü. Kim, beklenmedik nişanı kutlamak istemiş olacak ki, salı günü Beverly Hills’te hepbirlikte kahvaltı keyfi yaptılar. Üçlünün keyifli tavırları da gözden kaçmadı

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir