Taylor Swift’in Yeni Saç Stili!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Başarılı şarkıcı Taylor Swift yakın bir zaman önce Instagram hesabından takipçilerine yeni saç renginin görüntülerini paylaştı. 26 yaşındaki güzel yıldız kendi rengini daha da açtırarak beyaz tonlarına yakın bir renk elde etti. Coachella festivalinden sonra Taylor da Kylie Jenner gibi değişikliğe ihtiyaç duymuş anlaşılan. Şaşırtıcı olmasının nedeni işe saçlarını kestirmesi! Kızlar iyi bilir saç kestirmek […]

Başarılı şarkıcı Taylor Swift yakın bir zaman önce Instagram hesabından takipçilerine yeni saç renginin görüntülerini paylaştı.

26 yaşındaki güzel yıldız kendi rengini daha da açtırarak beyaz tonlarına yakın bir renk elde etti. Coachella festivalinden sonra Taylor da Kylie Jenner gibi değişikliğe ihtiyaç duymuş anlaşılan.

taylor-swift-vogue-cover-may-2016-06

Şaşırtıcı olmasının nedeni işe saçlarını kestirmesi! Kızlar iyi bilir saç kestirmek çok büyük bir meseledir. Karasızlıklar yaşanır. Kestirdikten sonra belki küçük pişmanlıklar falan. Taylor da çok göz önünde bulunan bir kız olduğu için bu kararı vermesi uzun zaman almış olmalı.

Taylor-Swift

Gelecek tepkilerden dolayı yani. Ama Taylor Swift bunları önemsemeden Instagram hesabına fotoğrafını koydu.

Saçlarını bob model omzunun biraz yukarısında kestirmiş. Güzel şarkıcı bu fotoğrafın altına “Kısa saç, umrumda değil!” yazdı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir