Beyonce’un Annesi Kızının Evliliğini Kurtarmaya Çalışıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Beyonce’nin annesi tüm aldatma iddialarına rağmen Jay ile aralarını düzeltmeleri için çabalıyor. Tina Knowles, kızının evliliğini kurtarabilmek için hem anne hem de ilişki terapisti rolünü üstlenmiş durumda.Fakat Beyonce ise yeni albümünün turlarına tüm hızıyla devam ediyor.Hatta Jay Z’ye inat sahnede erotik pozlar verdi. Fotoğraflar İçin Tıklayın!   Tina’nın müdahalesi olmasa Beyonce ve Jay’in bağları kopmak […]

Beyonce’nin annesi tüm aldatma iddialarına rağmen Jay ile aralarını düzeltmeleri için çabalıyor.

Tina Knowles, kızının evliliğini kurtarabilmek için hem anne hem de ilişki terapisti rolünü üstlenmiş durumda.Fakat Beyonce ise yeni albümünün turlarına tüm hızıyla devam ediyor.Hatta Jay Z’ye inat sahnede erotik pozlar verdi.

Fotoğraflar İçin Tıklayın!

 

Tina’nın müdahalesi olmasa Beyonce ve Jay’in bağları kopmak üzereydi. Jay’in Becky isimli bir kadınla kızını aldattığı iddialarına kulak tıkayan Tina, evliliğin sürmesi için elinden geleni yapıyor. Görünüşe göre “Becky” aile meselesi haline gelmiş durumda.

 

Aileye yakın bir kaynaktan alnınan bilgiye göre Beyonce’nin annesi bu zor zamanlarında kızının evliliğine destek oluyor. Kızının Jay’i affedebilmesine yardımcı olmak isteyen Tine, torunu Blue Ivy’e bakıcılık yaparak Beyonce ve Jay’in daha fazla baş başa zaman geçirmesini sağlıyor. “Becky” karmaşasından kurtulmak için çabalayan Tina, kızının Jay’i affedebilmesi için eline geçen her şansı kullanıyor.

Beyonce-Shoes1-main

Yakın kaynaktan edinilen bilgiye göre kızının yanı sıra torunu Blue Ivy’nin mutluluğunu da ön planda tutan Tina, onun huzurlu ortamının bozulmamasi için mücadele veriyor.

Tina’ya göre Jay’in bir eş olarak eksik yanları olabilir, ancak o mükemmel bir baba. Jay Z, hakkında çıkan tüm tartışmalara rağmen kızı için elinden gelen her şeyi yapan iyi bir baba olduğu inkar edilmez bir gerçek. Belki de bu Beyonce’nin yaşanan bütün olumsuzlukları bir kenara atması için yeterli gelecektir

Beyonce’un Annesi Kızının Evliliğini Kurtarmaya Çalışıyor! için yorum 2 yapıldı

  1. Yıldız dedi ki:

    Ya yalan dolan haberler. Beyonce Miami de Halo şarkısı öncesi Jay Z ye “bu şarkı senin ve seni seviyorum” dedi. Haberleri yalanlamış oldu.

    1. tuba dedi ki:

      Bu kanali hala televizyonunda silmeyen kaldimi acaba kalitesiz sacma sapan haberler

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir