Kendall Jenner Kardeşini Rezil Etti!

Kendall Jenner’ın Kylie Jenner ile yaptığı paylaşım olay oldu. Sosyal medyada sürekli birbirlerini kıskandıkları dile getirilen Jenner kardeşler de olaylar durulmuyor. Bu kez son bomba model  Kendall Jenner’dan geldi. Kendall Jenner’in dönemin en popüler modeli olmasının yanında, Kylie Jenner’ın da aslında her zaman model olmak istediği fakat kısa boyu nedeniyle bu hayalini gerçekleştiremediği için ablasını […]

Kendall Jenner’ın Kylie Jenner ile yaptığı paylaşım olay oldu.

Sosyal medyada sürekli birbirlerini kıskandıkları dile getirilen Jenner kardeşler de olaylar durulmuyor. Bu kez son bomba model  Kendall Jenner’dan geldi.

Kendall Jenner’in dönemin en popüler modeli olmasının yanında, Kylie Jenner’ın da aslında her zaman model olmak istediği fakat kısa boyu nedeniyle bu hayalini gerçekleştiremediği için ablasını çok kıskandığı konuşuluyordu. Kylie ise bu dedikodulara son vermek için her zaman modaya ve güzelliğe daha fazla ilgi duyduğunu ve en büyük hayalinin kendi markasını yaratmak olduğunu söylemişti.

Tam kardeşler arası barış ilan edildi derken, Kendall Jenner kız kardeşinin basına yansıyan bir fotoğrafını Instagram hesabında paylaşarak dalga geçti.

37484_1

Başında şapka olmasına rağmen gözleri güneşten rahatsız olunca eliyle siper yapan Kylie Jenner, ablasının alaycı sözlerinin hedefi oldu.  ‘Keşke başında gözlerini güneşten koruyacak bir şey olsaydı!’ yazan fotoğrafı Kendall da onaylayarak ‘keşke’ notuyla paylaştı.
Kylie Jenner’ın bu durumu sosyal medya üzerinden oldukça gülünç bir durum yarattı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir