Selena Gomez ile Taylor Swift Sevgili Gibi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Bugün New York’ta düzenlenecek olan, prestijli ödül törenlerinden biri olarak görülen Met Gala’ya Selena Gomez ve Taylor Swift ikilisi, birbirinin flörtü olarak katılacaklarını söyledi. Çalkantılı gönül ilişkileri bir yana dursun, onların dostlukları Holywood’daki pek çok ünlüyü kıskandıracak kadar kuvvetli. Erkek arkadaşları değişiyor fakat birbirleriyle olan sıkı dostlukları değişmiyor. Access Hollywood’ a verdiği röportajda New York’ta düzenlenen Met […]

Bugün New York’ta düzenlenecek olan, prestijli ödül törenlerinden biri olarak görülen Met Gala’ya Selena Gomez ve Taylor Swift ikilisi, birbirinin flörtü olarak katılacaklarını söyledi.

Çalkantılı gönül ilişkileri bir yana dursun, onların dostlukları Holywood’daki pek çok ünlüyü kıskandıracak kadar kuvvetli. Erkek arkadaşları değişiyor fakat birbirleriyle olan sıkı dostlukları değişmiyor.

selena

Access Hollywood’ a verdiği röportajda New York’ta düzenlenen Met Gala’ya kimi kavalyesi olarak götüreceği sorulan Selena Gomez, muhabirleri şaşırtan bir cevap vererek Taylor Swift’in flörtü olarak gecede kendisine eşlik edeceğini söyledi.

taylor selena

Met Gala, 23 yaşındaki latin şarkıcı Selena Gomez’in Taylor Swift’le beraber katıldığı ilk tören değil. Ünlü güzeller 2013 yılında Las Vegas’ta düzenlenen Billboard ödül gecesine ve MTV müzik ödüllerine de beraber katılmışlardı.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir