Mayıs 2, 2016

Tek Seferlik Anlaşmalarıyla Milyoner Olan 17 Genç Yıldız

Çocuk oyuncular sinema sektörünün bugün en çok rağbet gösterdiği karakterlerdir. Fakat o yaşlarda kabiliyetli oyuncu bulabilmek, sanıldığı kadar kolay bir iş değil. Doğuştan bazı özelliklerinizin olması gerekli. Her şey tamam olsa bile tipiniz ve fiziğiniz üstlendiğiniz rolü tamamlamalı. Böyle olunca da bu özel kişilerin yaptığı anlaşmalar, milyon dolarla ifade ediliyor. Haberde yer alan isimlerin hepsi, […]

Çocuk oyuncular sinema sektörünün bugün en çok rağbet gösterdiği karakterlerdir. Fakat o yaşlarda kabiliyetli oyuncu bulabilmek, sanıldığı kadar kolay bir iş değil. Doğuştan bazı özelliklerinizin olması gerekli. Her şey tamam olsa bile tipiniz ve fiziğiniz üstlendiğiniz rolü tamamlamalı. Böyle olunca da bu özel kişilerin yaptığı anlaşmalar, milyon dolarla ifade ediliyor.

Haberde yer alan isimlerin hepsi, henüz 18 yaşına basmadan zengin olmanın keyfini yaşamıştır. Daha çocuk denilecek yaşta milyonlara kavuşan isimleri, aslında sizler de çok yakından tanıyorsunuz. Genç yeteneklere geçmeden önce şu bilgiyi de sizlere verelim; Liste, dünyanın en çok kazanan genç oyuncularından değil de tek bir yapımdan en yüksek kazanç elde eden genç oyunculardan oluşmaktadır.

Haberin devamı için fotoğrafa tıklayın…

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir