One Direction Efsanesi Bitiyor mu?

Geçtiğimiz sene bir süreliğine gruba ara verdiklerini açıklayan One Direction ekibinde sular durulmuyor. Grubun yeniden birleşmesi umut edilse de,  gelen haberler hiç iç açıcı değil.

One Direction’ın tamamen dağıldığı yönündeki haberler sosyal medyayı sallıyor. Geçtiğimiz sene gruba sadece 1 yıllığına ara verdiklerini açıklayan One Direction cephesinden hayranlarını üzecek bir haber geldi.

one direction

Ekibe yakın bir kaynağa göre, grup elemanlarından Harry Styles ve Louis Tomlinson arasındaki gerginlik devam ediyor. Bu nedenle ikili, hiçbir şekilde konuşmuyor.

Hayranları ekibin yeniden bir araya gelmesini beklese de, grup elemanları zaten bir süredir solo kariyerlerine odaklanmış durumda. Örneğin 22 yaşındaki Harry Styles, ünlü yönetmen Christopher Nolan’ın Dunkirk filminde rol alacak. Sonrasında ise o da bir solo albüm yapma niyetinde.

Gruba yakın bir kaynak, “Uzun zaman oldu ama çocuklar geri dönüşe dair tek bir imada bile bulunmadılar. Şu an dördü de kendi özgürlüklerinden çok memnun görünüyorlar” dedi.

one direction

Louis Tomlinson’ın, geçtiğimiz ocak ayında ‘Freddie’ adını verdiği bir oğlu olmuştu. Solo albüm yapmak için çalışmalarına devam eden 22 yaşındaki Liam Payne ise 32 yaşındaki Cheryl Fernandez-Versini ile birlikte. Gruptan Niall Horan ise bir golf kulübü kurmak istediğini doğrulamıştı.

Bazı kaynaklar grubun kesin olarak dağıldığını söylerken, bazı kaynaklar da One Direction’ın 2020 yılına kadar bir araya gelmeyeceğini söylüyor.

Haber

İlginizi Çekebilir