Calvin Harris’den Rihanna’ya Övgü!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Başarılı DJ Calvin Harris şu sıralar Rihanna ile yaptığı ‘ThisIs What You Came For’ şarkısı ile listelerin tozunu attırıyor. Rihanna ile uzun süredir iş birlikleri yapan İskoç DJ, Barbadoslu yıldız hakkında bir radyo programında övgü dolu sözlerle bahsetti. “Rihanna’nın ikonik bir sesi var.Ona belirli bir şarkı verdiğinizde şarkıyı üst seviyeye çıkarıyor.” Harris,daha sonra sevgilisi Taylor […]

Başarılı DJ Calvin Harris şu sıralar Rihanna ile yaptığı ‘ThisIs What You Came For’ şarkısı ile listelerin tozunu attırıyor.

Rihanna ile uzun süredir iş birlikleri yapan İskoç DJ, Barbadoslu yıldız hakkında bir radyo programında övgü dolu sözlerle bahsetti.

Rihanna’nın ikonik bir sesi var.Ona belirli bir şarkı verdiğinizde şarkıyı üst seviyeye çıkarıyor.”

tayvin1-realgist-768x461

Harris,daha sonra sevgilisi Taylor Swift ile çalışıp çalışmayacağı sorusuna da olumsuz bir yanıt verdi.

“Henüz bu konuda konuşmadık ama böyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum.Zaten kendisi de müziğe uzun bir ara vermek üzere…”

Taylor Swift ise geçtiğimiz aylarda bir ara vereceğinin sinyallerini vermişti:

“Sanırım biraz zamana ihtiyacım var.İnsanların benden biraz uzak kalmaya ihtiyaçları varmış gibi düşünüyorum.Ama ne yapacağım…bilmiyorum.Sanırım arkadaşlarımla takılacağım.Yeni şarkılar yazacağım,belki de yazmam.Hiç bir fikrim yok.”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir