Fifth Harmony Fiyasko Yaşadı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Fifth Harmony son yıllarda şarkılarıyla olduğu kadar grup üyelerinin birbirinden güzel solistlerden oluşmasıyla da büyük dikkat çekiyor.Hal böyle olunca da pek çok dergide kapakları süslüyorlar. Geçtiğimiz günlerde Billboard’a poz veren grup üyeleri büyük bir fiyasko yaşadı. Grup üyelerinden Tryana’nın bacakları üstünde çalılşan foto montajcı nasıl başardı bilinmez, büyük bir hataya imza attı.   Dikkatli baktığınız […]

Fifth Harmony son yıllarda şarkılarıyla olduğu kadar grup üyelerinin birbirinden güzel solistlerden oluşmasıyla da büyük dikkat çekiyor.Hal böyle olunca da pek çok dergide kapakları süslüyorlar. Geçtiğimiz günlerde Billboard’a poz veren grup üyeleri büyük bir fiyasko yaşadı.

Grup üyelerinden Tryana’nın bacakları üstünde çalılşan foto montajcı nasıl başardı bilinmez, büyük bir hataya imza attı.

Screen Shot 2016-05-10 at 4.15.13 PM

 

Dikkatli baktığınız halde hala göremiyorsanız açık açık yazalım, Tryana’nın iki tane sağ ayağı var gibi görünüyor. Parmak dizilişlerinin ele verdiği büyük hatadan sonra Tryana’nın çok üzgün olduğu öğrenilirken sosyal medyada Fifth Harmony’nin foto montajsız görüntüleri paylaşılarak grup üyelerinin aslında yansıtıldığı kadar çekici olmadığının altı çizildi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir