Rihanna’dan Jennifer Lopeze Hediye!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez, yeni klibi ‘Ain’t Your Mama’da Rihanna’nın kendisine hediye ettiği çizmeyi giydi. Efsanevi tasarımcı Manolo Blahnik ile işbirliği yapan Rihanna, geçtiğimiz günlerde ayakkabı koleksiyonunu satışa çıkardı. Klibi Buradan İzleyebilirsiniz! Birbirinden çarpıcı modellerin yer aldığı bu ayakkabıları kimin giyeceği merak edilirken, koleksiyonun en iddialı parçası Rihanna’nın da giydiği kalçalara kadar uzanan kot çizmeydi. […]

ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez, yeni klibi ‘Ain’t Your Mama’da Rihanna’nın kendisine hediye ettiği çizmeyi giydi.

Efsanevi tasarımcı Manolo Blahnik ile işbirliği yapan Rihanna, geçtiğimiz günlerde ayakkabı koleksiyonunu satışa çıkardı.

Klibi Buradan İzleyebilirsiniz!

Screen Shot 2016-05-10 at 2.46.13 PM

Birbirinden çarpıcı modellerin yer aldığı bu ayakkabıları kimin giyeceği merak edilirken, koleksiyonun en iddialı parçası Rihanna’nın da giydiği kalçalara kadar uzanan kot çizmeydi. O çizmeler Riri’de oldukça seksi dursa da en az onun kadar iyi taşıyacak bir kişi daha vardı ve Rihanna onu da unutmadı.

Screen Shot 2016-05-10 at 2.46.53 PM

Riri, Jennifer Lopez’e kot çizmelerden bir çift gönderdi ve Lopez’e ‘En fenası’ diye seslendiği bir not yazdı: Çünkü bu çizmeleri benden daha iyi taşıyacağını biliyorum.

MTV”nin haberine göre Lopez de bu jeste karşılıksız bırakmayarak yeni klibi ‘Ain’t Your Mama’da Rihanna’nın kendisine hediye ettiği çizmeyi giyerek karşılık verdi.

Klibi gören Rihanna, Instagram’da şaşkınlığını ve minnettarlığını dile getirerek Jennifer’a teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir